sobota, 25 grudnia 2010

Świątecznie...

Wigilia i pierwszy dzień Świąt już za nami,czas szybko biegnie,oby ta radosna i podniosła atmosfera pozostała z nami jak najdłużej....
W czwartek udało mi się jakimś cudem pstryknąć kilka fotek ,gdzieś pomiędzy sałatkami i ciastami....:)
 Choinka niestety mała i sztuczna,brakuje mi tego niepowtarzalnego zapachu żywego drzewka,ale kto ma małe dzieci ten rozumie,duża nie wchodzi w ogóle w grę,a wolę też uniknąć podjadania opadających igiełek:))
 Wszystkie pokazywane wcześniej ozdoby nie były dla mnie,ale moje są w tym samym stylu,tylko kratka trochę inna,musiałam trochę odpocząć od tej biało-czerwonej,której tyle się przewinęło przez moje ręce:))

Niestety nie udało mi się odpisać na wszystkie życzenia,czy to zostawione na poczcie,czy sms-owe,straszne miałam tempo w tym roku,jutro gościmy całą najbliższą,dość liczną, rodzinę.Moje dziecko właśnie skończyło roczek.Swoją drogą ,nie wiem kiedy to przeleciało....

Wszystkim Wam życzę radosnych spotkań z najbliższymi,uśmiechu,pogody ducha i nieustającej radości z rzeczy nawet małych i pozornie nieistotnych :))

5 komentarzy:

 1. Pięknie, ciepło, świątecznie, domowo :)

  cieszę się, że Cię znalazłam w internetowej przestrzeni :)

  pozdrawiam i wrócę z przyjemnością :)
  Mariola

  OdpowiedzUsuń
 2. Stworzyłaś naprawdę magiczny klimat u siebie!dekoracje choinkowe są urocze!

  pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Boski dom , świetne rzeczy robisz

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny, świąteczny dom, a dekoracje wyjątkowe, bo większość zrobiona własnoręcznie. Pozdrawiam Cię ciepło i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :))
  olusiak

  OdpowiedzUsuń
 5. kurcze ta choinka z ozdobami jest tak piękna że cały czas tu zaglądam cudowności same!!!!!

  OdpowiedzUsuń